Een speeltoestel in Zuid-Afrika dankzij kinderen in Maastricht
reading time 2 min.
Hart voor Kinderen
01-01-2012 00:00
‘Wij zijn nog steeds razend enthousiast om in december een leuke actie te voeren voor Hart voor kinderen!’ Dat schreef Melanie Federiks, de Marketing – Communicatie Manager van speellounge Funville in Maastricht. Zie www.funville.nl. Samen met de BSO (Buitenschoolse opvang) ‘De Boomhut’ gingen ze aan de slag voor kinderen in Zuid-Afrika. Een leuke actie was het zeker. Er was een kerstmarkt georganiseerd met een bijzondere kerststal waar kinderen zelf Jozef en Maria mochten zijn. Er waren leuke kraampjes waarin van alles werd verkocht, zoals zelfgebakken koeken. Er was een tekenwedstrijd georganiseerd. Je kon je laten schminken of je eigen pannenkoek gaan bakken. En daarnaast was er Life muziek met verschillende bands van de BSO. Wat een jonge top talenten hoorden we daar!
De kinderen in Maastricht willen dat kinderen in Zuid-Afrika ook zo leuk kunnen spelen als zij in de speellounge Funville kunnen doen en daarom wilden zij geld inzamelen voor een speeltoestel.
In Humansdorp Zuid-Afrika is dit prachtige speeltoestel geplaatst op een terrein waar binnenkort 3 gezinshuizen worden gebouwd voor 18 kinderen met een beperking die geen ouders hebben die voor hen kunnen zorgen.
Important more people hear this?
Actueel nieuws
NEWSreading time 1 min.
HvK guests at the ROC MBO-college in Hilversum
We are very grateful that we were invited today by a number of students from the MBO College Hilversum. They are currently working on a sustainability project and decided to [...]
Thanks to a donor, Hart voor Kinderen could pay for the construction of new boys 'and girls' bedrooms at the Namugongo Secondary Vocational School in Uganda! The girls 'rooms were [...]